2022-09-30, penktadienis, 15:26.     Šiandien Kaune saulė teka 07:19, leidžiasi 18:55, dienos ilgumas 11:35.

Konfliktui pasibaigus apgadintu automobiliu, aiškinamasi jo dalyviai

2020-09-09, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Konfliktui pasibaigus apgadintu automobiliu, aiškinamasi jo dalyviai

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo, kuomet rugpjūčio 16 d. apie 00.50 val. Kaune, Kaunakiemio g., gyventojui paprašius į vietą pastatyti maitinimo įstaigai priklausantį suolą, trys vyrai bei mergina jį iškeikė necenzūriniais žodžiais aplinkinių akivaizdoje.

 

Vėliau, išvažiuojant, į jo vairuojamą automobilį „BMW“ buvo mesti plastikiniai alaus bokalai, spardyta į įvairias kėbulo dalis, spjaudyta ant transporto priemonės. Dėl įlenkto variklio dangčio, priekinio sparno bei durelių, buvo padaryta apie 600 eurų žala. Vaizdo stebėjimo kamerų buvo užfiksuoti asmenys, galintys turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

 


Gyventojus, atpažįstančius šiuos asmenis, žinančius jų buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 37) 303 552 arba rašyti el. paštu lile.zukaite@policija.lt.
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Centro policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.


Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės apylinkės prokuratūros Antrojo skyriaus prokurorai.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai