2021-09-21, antradienis, 09:07.     Šiandien Kaune saulė teka 07:03, leidžiasi 19:17, dienos ilgumas 12:14.

Muitininkai automobilio kabinoje aptiko kontrabandinių vaistų

2020-07-30, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Muitininkai automobilio kabinoje aptiko kontrabandinių vaistų

Kybartų kelio posto muitinės pareigūnams įkliuvo lietuvis, bandęs į šalies gilumą atgabenti apie 2000 pakuočių nelegalių vaistų.

 


Muitininkai automobilio kabinoje aptiko kontrabandinių vaistų.

 

Iš Rusijos Federacijos Kaliningrado srities per Kybartų kelio postą į Lietuvą krovininiu automobiliu „MAN“ atvažiavęs Lietuvos pilietis J. V. muitinės pareigūnams nedeklaravo papildomai vežamų prekių. Atlikdami krovininio automobilio muitinę kontrolę, muitininkai automobilio kabinoje, paslėptus tarp įvairių asmeninių daiktų, rado nelegaliai gabenamus vaistus.

 

Aptikus kontrabandinius vaistus, paaiškėjo, kad automobilio kabinoje buvo paslėpta 2013 vienetų įvairių vaistinių preparatų pakuočių „Omeprazol“, „Metiluracil“, „Anuzol“, „Ketanov“, „Asparkam“, „Furadonin Aveksima“, „Kaptopril“, ir apie 300 vienetų tuščių vaistinių preparatų pakuočių, kurių bendra vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – beveik 2000 eurų.

 

Muitinės pareigūnai sulaikė vaistus ir automobilį, o pažeidėjui surašė prekių sulaikymo protokolą. Už šią kontrabandą, kaip teigiama Kauno teritorinės muitinės pranešime, vairuotojui gresia piniginė bauda, nelegaliai gabentų vaistinių preparatų ir automobilio konfiskavimas.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai