2022-09-30, penktadienis, 14:43.     Šiandien Kaune saulė teka 07:19, leidžiasi 18:55, dienos ilgumas 11:35.

Suradus išardytą „BMW“, surasti ir jį pavogę vyrai

2020-09-01, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Suradus išardytą „BMW“, surasti ir jį pavogę vyrai

Praėjusią savaitę sulaikyti trys vyrai, kurie, kaip įtariama, ne tik pavogė automobilį, bet ir nuošalioje vietoje jį visą išardė.

 


Šių metų liepos 27 d. laikotarpiu nuo 01.20 iki 01.50 val. Kaune, Chemijos g., garažų masyve, išlaužus garažo vartus, buvo pavogtas automobilis „BMW 535“ bei įvairūs įrankiai. Padaryta žala siekė apie 20 800 eurų. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės


Po kelių dienų, liepos 29 d., apie 15.00 val. Kauno r., Kampiškių k., pievoje buvo surastas minėtas automobilis be daugelio detalių – be kapoto, bamperių, durų, lempo, salono ir kt.


Aktyviai atliekant tyrimo veiksmus, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos kriminalistai praėjusią savaitę, rugpjūčio 27 d., tame pačiame kaime kaip ir buvo surastas išardytas automobilis, gabenant detales sulaikė du Kauno rajono gyventojus (gim. 1990 m. ir 1991 m.).

Šie jauni vyrai anksčiau teisti už panašaus pobūdžio veiklas užsienyje. Vėliau, atliekant kratas įvairiose vietose, pas kitą Kauno rajono gyventoją (gim. 1979 m.) rastos kitos, galimai nuo/iš automobilio „BMW“ pavogtos, detalės.


Visiems tris vyrams įteikti pranešimai apie įtarimą dėl vagystės, paskirtos kardomosios priemonės. Už šią nusikalstamą veiką jiems gresia laisvės atėmimas iki trejų metų.


Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Šeštojo skyriaus prokurorai.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai