2022-09-30, penktadienis, 16:00.     Šiandien Kaune saulė teka 07:19, leidžiasi 18:55, dienos ilgumas 11:35.

Tarp ko ir dėl ko kilo konfliktas prie maitinimo įstaigos – aiškinasi pareigūnai

2020-10-14, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Tarp ko ir dėl ko kilo konfliktas prie maitinimo įstaigos – aiškinasi pareigūnai

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, kuomet rugsėjo 26 d. apie 23.10 val. Kaune, prie Šarkuvos gatvėje esančios maitinimo įstaigos, vyrui sėdint savo automobilyje „Fiat Croma“ nepažįstami asmenys sukėlė fizinį skausmą ne vieną kartą suduodami. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrus, galinčius turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

 


Gyventojus, atpažįstančius šiuos asmenis, žinančius jų buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 700) 60676 arba rašyti el. paštu irma.saveike@policija.lt.


Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 140 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.


Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės apylinkės prokuratūros Trečiojo skyriaus prokurorai.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai